Kā tas strādā?

Laipni lūdzam Naminieks.lv – inovatīvā namu apsaimniekošanas platformā, kas paredzēta, lai padarītu namu pārvaldību vienkāršāku un efektīvāku. Šajā lapā mēs sniedzam detalizētu skatījumu uz to, kā mūsu platforma strādā un kā tā var palīdzēt Jums un Jūsu īpašuma pārvaldīšanā

Solis pa solim:

 1. Reģistrācija un Profila Iestatīšana
  Sāciet ar reģistrāciju Naminieks.lv. Izveidojiet savu profilu, aizpildot nepieciešamo informāciju par sevi un Jūsu īpašumiem.
 2. Īpašumu Pievienošana
  Pievienojiet savus īpašumus platformā, ievadot detalizētu informāciju par katru namu vai dzīvokli, tostarp izmērus, atrašanās vietu un citus svarīgus rādītājus.
 3. Klientu Datu Ievade
  Ievadiet un pārvaldiet savu klientu datus, lai nodrošinātu efektīvu saziņu un rēķinu izrakstīšanu.
 4. Rēķinu Sagatavošana un Nosūtīšana
  Izmantojiet mūsu automatizēto rēķinu sagatavošanas sistēmu, lai vienkāršotu maksājumu procesu un samazinātu administratīvo slogu.
 5. Klientu Portāls
  Jūsu klienti varēs piekļūt savam klientu portālam, lai skatītu rēķinus, sekotu līdzi maksājumiem un pārskatītu patēriņa rādītājus.
 6. Atbalsta Dienests un Palīdzība
  Mūsu atbalsta komanda ir pieejama, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz jebkuriem jautājumiem, kas var rasties platformas lietošanas laikā.

Naminieks.lv ir radīts, lai atvieglotu Jūsu dzīvi, nodrošinot vienkāršu un efektīvu risinājumu namu apsaimniekošanai. Mūsu mērķis ir padarīt namu pārvaldību par patīkamu un neuztraucošu procesu, lai Jūs varētu koncentrēties uz citām svarīgām dzīves jomām.