Privātuma politika

Atjaunots: 2023-12-17

Šī Privātuma politika izskaidro SIA REDZI Digital politikas attiecībā uz informācijas vākšanu un izmantošanu, kad Jūs piekļūstat https://naminieks.lv/ (turpmāk – “Pakalpojums”). Šī Privātuma politika apraksta Jūsu privātuma tiesības un to, kā Jūs esat aizsargāti saskaņā ar privātuma aizsardzības likumiem.

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, Jūs piekrītat savas informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo Privātuma politiku. Lūdzu, neizmantojiet mūsu Pakalpojumu, ja Jūs nepiekrītat savas informācijas vākšanai un izmantošanai, kā tas ir aprakstīts šajā Privātuma politikā. Šī Privātuma politika ir izveidota, izmantojot CookieScript Privātuma politikas ģeneratoru.

SIA REDZI Digital ir tiesīgs jebkurā laikā mainīt šo Privātuma politiku. Tas var notikt bez iepriekšēja paziņojuma.

SIA REDZI Digital publicēs grozīto Privātuma politiku https://naminieks.lv/ mājaslapā.

Personīgo Informāciju Vākšana un Izmantošana

Informācija, Kuru Mēs Vācam

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, Jūs tiksiet aicināts sniegt personīgo informāciju, kuru izmantojam, lai ar Jums sazinātos vai Jūs identificētu. https://naminieks.lv/ vāc šādu informāciju:

Lietošanas Dati:

 • Vārds
 • E-pasts
 • Mobilā Tālruņa Numurs

Lietošanas Datu ietvaros tiek iekļauts:

 • Interneta Protokola (IP) adrese datoriem, kas piekļūst vietnei
 • Tīmekļa lapu pieprasījumi
 • Atsauces tīmekļa lapas Pārlūkprogramma, ko izmanto, lai piekļūtu vietnei
 • Piekļuves laiks un datums

Kā Mēs Vācam Informāciju

https://naminieks.lv/ vāc un saņem informāciju no Jums šādos veidos:

Aizpildot reģistrācijas formu vai citādi iesniedzot savu personīgo informāciju. Jūsu informācija tiks glabāta līdz 365 dienām pēc tās vairs nav nepieciešama, lai Jums sniegtu pakalpojumus. Jūsu informācija var tikt glabāta ilgāku laiku atbilstoši spēkā esošajiem likumiem ziņojumu sniegšanai vai ierakstu saglabāšanai. Informācija, kas neidentificē Jūs personiski, var tikt glabāta neierobežotu laiku.

Kā Mēs Izmantojam Jūsu Informāciju https://naminieks.lv/ var izmantot Jūsu informāciju šādiem nolūkiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu mūsu Pakalpojumu, kā arī sekotu Pakalpojuma izmantošanai.
 • Citiem nolūkiem. SIA REDZI Digital izmantos Jūsu informāciju datu analīzei, lai identificētu lietošanas tendences vai noteiktu mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti, kad tas ir pamatoti. Mēs izmantosim Jūsu informāciju, lai novērtētu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu, produktus, pakalpojumus un mārketinga centienus.
 • Jūsu konta pārvaldīšana. Jūsu Personīgie Dati ļauj piekļūt vairākām mūsu Pakalpojuma funkcijām, kas pieejamas reģistrētiem lietotājiem.
 • Līguma izpildei. Jūsu Personīgie Dati palīdzēs attīstīt, veikt un ievērot pirkuma līgumu par produktiem vai pakalpojumiem, kurus esat iegādājies, izmantojot mūsu Pakalpojumu.
 • Lai sazinātos ar Jums. SIA REDZI Digital sazināsies ar Jums, izmantojot e-pastu, tālruni, SMS vai citu elektronisko komunikācijas veidu, kas saistīts ar funkcijām, produktiem, pakalpojumiem vai drošības atjauninājumiem, kad tas ir nepieciešams vai pamatots.
 • Lai informētu Jūs par jaunumiem, vispārīgu informāciju, īpašiem piedāvājumiem, jauniem pakalpojumiem un notikumiem.
 • Mārketinga un reklāmas iniciatīvas. SIA REDZI Digital izmantos no Jums iegūto nekonkrētu informāciju, lai uzlabotu mūsu mārketinga pūles.
 • Atsauksmju un klientu atgriezeniskās saites vākšana. Ja Jūs dalīsieties ar atsauksmi vai pārskatu par Jūsu pieredzi, izmantojot mūsu Pakalpojumu, tā tiks publicēta vai citādi izmantota mājaslapā.
 • Administratīvā informācija. Jūsu Personīgie Dati tiks izmantoti kā daļa no mūsu mājaslapas administrēšanas prakses.

Kā Mēs Kopīgojam Jūsu Informāciju SIA REDZI Digital kopīgos Jūsu informāciju, ja tas būs attiecīgi, šādās situācijās:

 • Ar Jūsu piekrišanu. SIA REDZI Digital kopīgos Jūsu informāciju jebkuram nolūkam ar Jūsu skaidru piekrišanu.

Trešo pušu Kopīgošana Jebkura trešā puse, ar kuru mēs kopīgojam Jūsu informāciju, ir jāatklāj nolūks, kādam tās tiks izmantota. Tām ir jāglabā Jūsu informācija tikai norādītajā laika periodā, kad tiek pieprasīta vai saņemta šāda informācija. Trešās puses pakalpojumu sniedzējs nedrīkst turpināt vākt, pārdot vai izmantot Jūsu personīgo informāciju, izņemot gadījumos, kad tas ir nepieciešams, lai veiktu norādīto mērķi.

Jūsu informācija var tikt kopīgota ar trešajām pusēm šādu iemeslu dēļ:

 • Analītikas informācija. Jūsu informācija var tikt kopīgota ar tiešsaistes analītikas rīkiem, lai izsekotu un analizētu mājaslapas satiksmi.
 • HotJar Ja Jūs izvēlaties sniegt šādu informāciju reģistrācijas laikā vai citādi, Jūs dodat SIA REDZI Digital atļauju izmantot, kopīgot un glabāt šo informāciju saskaņā ar šo Privātuma politiku.

Jūsu informācija var tikt atklāta papildu iemeslu dēļ, tostarp:

 • Atbilstot spēkā esošajiem likumiem, noteikumiem vai tiesas rīkojumiem.
 • Atbildot uz apgalvojumiem, ka Jūsu Pakalpojuma izmantošana pārkāpj trešo pušu tiesības.
 • Ievērojot līgumus, kurus Jūs esat noslēguši ar mums, ieskaitot šo Privātuma politiku.

Sīkdatnes (Cookies) Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus Jūsu apmeklētās mājaslapas novieto Jūsu datorā. Mājaslapas izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu lietotājiem efektīvi pārlūkot lapu un veikt noteiktas funkcijas. Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas mājaslapas pareizai darbībai, var tikt iestatītas bez Jūsu atļaujas. Visas pārējās sīkdatnes ir jāapstiprina, pirms tās var iestatīt pārlūkprogrammā.

 • Stingri nepieciešamās sīkdatnes. Stingri nepieciešamās sīkdatnes ļauj galvenajai mājaslapas funkcionalitātei, piemēram, lietotāja pieslēgšanās un konta pārvaldībai. Mājaslapa nevar darboties pareizi bez stingri nepieciešamajām sīkdatnēm.
 • Veiktspējas sīkdatnes. Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai redzētu, kā apmeklētāji izmanto mājaslapu, piemēram, analītikas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nevar izmantot, lai tieši identificētu konkrētu apmeklētāju.
 • Mērķa sīkdatnes. Mērķa sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu apmeklētājus starp dažādām mājaslapām, piemēram, satura partneriem, baneru tīkliem. Šīs sīkdatnes var izmantot uzņēmumi, lai izveidotu apmeklētāju interešu profilu vai rādītu atbilstošas reklāmas citās mājaslapās.
 • Funkcionalitātes sīkdatnes. Funkcionalitātes sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos apmeklētāja informāciju mājaslapā, piemēram, valodu, laika joslu, uzlabotu saturu. Jūs varat mainīt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai zemāk.


Drošība

Jūsu informācijas drošība mums ir svarīga. https://naminieks.lv/ izmanto dažādus drošības pasākumus, lai novērstu Jums sniegtās informācijas nelikumīgu izmantošanu, zaudējumu vai izmaiņas. Tomēr, tā kā mēs nevaram garantēt Jūsu sniegtās informācijas drošību, Jūs izmantojat mūsu pakalpojumu uz savu risku.

SIA REDZI Digital nav atbildīga par trešo pušu pārvaldītu vietņu veiktspēju vai Jūsu mijiedarbību ar tām. Atstājot šo vietni, mēs iesakām pārskatīt citu vietņu, ar kurām Jūs mijiedarbojaties, privātuma praksi un novērtēt to atbilstību.

Sazinieties ar Mums

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šādas metodes:

Nosaukums: SIA REDZI Digital

Adrese: Ropažu iela 14K-1 – 26, Rīga, Latvija, LV-1039

E-pasts: [email protected]

Mājaslapa: https://naminieks.lv/

Ja Jums ir jautājumi vai bažas, kas saistītas ar Jūsu informācijas apstrādi, Jūs varat sazināties ar mūsu Privātuma aizsardzības pārstāvi Reinis Rozenšteins, [email protected], +371 25925427.