Par mums

Laipni lūdzam Naminieks.lv – inovatīvā namu apsaimniekošanas platformā, kas radīta, lai piedāvātu efektīvus un pieejamus risinājumus namu apsaimniekošanai. Mūsu mērķis ir nodrošināt bezmaksas un visaptverošu rīku, kas atbilst šīs nozares vajadzībām un uzlabo apsaimniekošanas procesu efektivitāti.

Mūsu Misija un Vīzija:

Mūsu ilgtermiņa mērķis ir kļūt par vadošo namu apsaimniekošanas platformu, ko izmanto 30% nozares apsaimniekotāju. Mēs esam apņēmušies piedāvāt inovatīvus un pielāgojamus risinājumus, kas atbilst mūsu klientu dažādajām vajadzībām.

Mūsu Atšķirība:

Atšķirībā no konkurentiem, Naminieks.lv piedāvā pilnībā bezmaksas platformu ar iespēju veikt individuālu konfigurāciju. Mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt Jums ar jebkādiem konfigurācijas darbiem, lai nodrošinātu, ka platforma atbilst tieši Jūsu vajadzībām.

Sasniegumi un Attīstība:

Patlaban notiek intensīvs darbs pie platformas izveides, un mēs priecājamies par augošo interesi no potenciālajiem klientiem. Mūsu mērķis ir radīt risinājumu, kas kalpo kā nozares standarts.

Mūsu Komanda:

Mūsu komandā ir pieredzējuši IT speciālisti, kuri ir specializējušies platformu izstrādē un uzturēšanā. Mēs cieši sadarbojamies ar vairākiem namu apsaimniekotājiem, lai nodrošinātu, ka mūsu risinājums atbilst nozares vajadzībām.

Nākotnes Plāni:

Mūsu nākotnes plānos ietilpst mobīlās lietotnes izstrāde, klientu portāla pilnveidošana un paplašināšanās Baltijas valstu tirgū, lai piedāvātu vēl plašākas iespējas mūsu klientiem.

Nobeigums:

Naminieks.lv ir vairāk nekā tikai platforma – tā ir mūsu apņēmība nodrošināt izcilu servisu un risinājumus, kas atvieglotu ikdienas darbu namu apsaimniekotājiem un uzlabotu dzīvošanas kvalitāti dzīvokļu īpašniekiem. Mēs aicinām Jūs pievienoties mūsu ceļojumam un pieredzēt jauno namu apsaimniekošanas nākotni.